2022-09-16 17:20:34
5
8748
Здавалося б така проста і дуже зрозуміла річ, як скраб для тіла, не повинна викликати складнощів при застосуванні. Проте все у багатьох дівчат виникає питання: як і коли використовувати цей пілінг, що потрібно знати перед його нанесенням, і найголовніше - як вибрати потрібний засіб? Ми вирішили раз і назавжди розставити всі крапки над “I” та розібратися з безпечною ексфоліацією разом із вами.
Навіщо потрібні скраби?
Насамперед давайте розберімося, кому і для чого взагалі потрібен скраб для тіла? Почнемо з того, що всі жінки мріють про гарну оксамитову шкіру без вад. Досягти такого ефекту без регулярного скрабування неможливо. Відлущення - це база б'юті-рутини, яка відповідає за очищення та зволоження епідермісу. Постійне використання абразивних пілінгів дозволяє досягти таких результатів:
- звільнити шкіру від омертвілих частинок і подарувати їй друге дихання;
- видалити зайву воду, що особливо актуально дівчатам, які страждають надмірною набряклістю;
- запустити крово- та лімфоток, які допоможуть позбутися целюліту та апельсинової кірки;
- підготувати шкіру до нанесення засобів для догляду за шкірою – сироваток, кремів, автозагарів тощо.
Як часто користуватися скрабом для тіла?
Скрабування – це процес ексфоліації ороговілого шару епідермісу. По-іншому, це відлущування вже мертвих частинок шкіри з метою її омолодження. Вдаватися до абразивного пілінгу треба нечасто, бо щоденне використання агресивних скрабів загрожує шкірі зневодненням. Якщо не давати епідермісу час для відновлення, дуже скоро його клітини почнуть втрачати цілющу вологу. Як наслідок, ви відчуватимете дискомфорт через утягнутість шкіри, на тілі почнуть з'являтися лущення і роздратування, а у найсерйозніших випадках - навіть тріщини.
Частота застосування скрабу повинна визначатися залежно від типу шкіри:
- 1-2 рази на тиждень – для власниць жирної та комбінованої;
- 1 в 2 тижні – для дівчат із сухою та чутливою шкірою.
Ідеально, якщо ваш косметичний засіб делікатно відлущуватиме ороговілий шар епідермісу. Щоб не зашкодити шкірі, всесвітньо відомий бренд Victoria's Secret створює скраби з великою кількістю зволожувальних та поживних компонентів та виключає у формулі великі тверді мікрочастинки.
Як правильно наносити пілінг?
Багато дівчат впевнені, що знають як правильно використовувати скраб для тіла. Але багато з них все одно припускаються помилок. Щоб ефект від пілінгу був максимальним, дотримуйтесь таких нескладних правил:
- Наносьте засіб на вологу шкіру під час приймання душу. Найкраще використовувати ексфоліант перед застосуванням гелю. Так ви розпарите тіло, успішно очистите його від ороговілого шару епідермісу й тим самим підготуєте до глибокого очищення.
- Користуйтеся скрабами для тіла увечері. Нічний сон сприяє активному поділу клітин, а значить ваша шкіра відновиться швидше, і вранці ви не знайдете на тілі ніяких почервонінь чи подряпин.
Ідеальний скраб для тіла: що потрібно знати?
Ключовий активний елемент механічних пілінгів – це жорсткі мікрочастинки. Оптимально, якщо вони матимуть сферичну форму, яка значно менше дряпає та пошкоджує шкіру. Такі скраби підходять навіть дівчатам із чутливою шкірою та можуть використовуватися для ексфоліації ніжних зон тіла – внутрішньої поверхні стегна, рук, живота та навіть шиї.
Чудово, якщо у складі засобу знайдеться місце якісним інгредієнтам для догляду. Це:
- масла, які зволожуватимуть шкіру під час проведення масажу скрабом;
- заспокійливі засоби у вигляді пантенолу або алантоїну, які балансують вплив скрабу на шкіру;
- вітаміни, рослинні екстракти та антиоксиданти, які прискорюють процес регенерації шкіри та наповнюють її природною красу та здоров'ям.
Куди наносити скраб для тіла?
Залежно від ділянки тіла, на якому виконується масаж скрабом, змінюється і порядок нанесення засобу:
- Стегна перед пілінгом рекомендовано добре розтерти м'якою мочалкою і тим самим прискорити кровообіг. Після цього на вологу шкіру потрібно нанести трішки косметичного засобу і протягом 3-5 хвилин втирати круговими рухами в напрямку лімфотоку. Завершити процедуру рекомендовано контрастним душем і нанесенням зволожуючого лосьйону для тіла або батер.
- Ноги і руки потребують скрабу задля безпечної профілактики вростання дрібних волосків. Рекомендовано наносити пілінг у напрямку знизу-вгору (від кистей рук до плечей або від ступнів до колін). По завершенню процедури шкіру обов'язково потрібно наситити кремом або олією для тіла.
- П'ятки, лікті, коліна - зони, на яких завжди є сухість і занадто виражена ороговілість епідермісу. Скрабувати ці ділянки краще після невеличкої розпарки, круговими рухами. Фінальним штрихом у догляді має бути нанесення відповідного зволожувального чи живильного засобу.
- На делікатних зонах зокрема животі чи внутрішньої частини стегна нанесення скрабу повинно здійснюватися плавними рухами, наче погладжуючи шкіру.
Утримайтеся від активної ексфоліації шкіри, якщо:
- На тілі з'явилися запалення, висипання або є ранки/подряпини. Дайте час на відновлення своєму епідермісу, не завдавайте додаткових травм, краси та здоров'я це точно йому не додасть. Тим паче застосування скрабу в таких випадках може стати причиною інфікування шкіри та призвести до вкрай плачевних наслідків.
- Ви страждаєте на серцево-судинні захворювання або є гіпертоніком. Додаткова стимуляція кровообігу та активний розігрів шкіри може спровокувати стрибки тиску, які є небезпечними для вашого здоров'я.
- Ваша шкіра екстремально суха та чутлива. У такому разі скраб може виявитися надто агресивним доглядовим засобом. Протестуйте сумісність дерми з вибраним косметичним препаратом на невеличкій ділянці вашої шкіри. Якщо під час нанесення ви відчуватимете дискомфорт, треба замінити скраб на щадний пілінг-скатку.
Після кожного застосування скрабу обов'язково використовуйте живильний крем, йогурт для тіла, лосьйон або батер. Не нехтуйте зволоженням та зберігайте доглядовий баланс.